biostronalogoFirma BIOMED-CENTRUM Sp.j. dystrybutor profesjonalnych urządzeń do światłoterapii propaguje naturalne i bezpieczne sposoby wspomagania tradycyjnego leczenia m. in. światłem spolaryzowanym.

Firmę BIOMED-CENTRUM tworzy zespół doświadczonych osób o doskonałych preferencjach
i indywidualnym podejściu do klienta.

Przedsiębiorstwo BIOMED-CENTRUM wyłączny przedstawiciel na Polskę firmy I.B.C. od wielu lat realizuje projekt wdrażania aparatów do profesjonalnej fototerapii BIO-V i innego sprzętu rehabilitacyjnego wykorzystywanego profesjonalnie w lecznictwie szpitalnym i sanatoryjnym.

W oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę medyczną oraz dążenie do sprostania wymogom stawianym przez instytucje i użytkowników indywidualnych dajemy Wam do leczenia aparat BIO-V który swoimi nowatorskimi i odkrywczymi rozwiązaniami technicznymi (jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem systemu optycznego, wzmacniaczem fali świetlnej), bezawaryjną elektroniką, gwarantuje skuteczność (potwierdzoną na podstawie wieloletnich badań klinicznych) uzyskiwanie szybkich i zdecydowanych efektów leczniczych.

 

BIOMED-CENTRUM posiada certyfikaty:

–  2004 r. Certyfikat uczestnictwa w charytatywnej akcji promocji zdrowia (Akademia Zdrowia i Urody)
–  2005 r. Certyfikat uczestnictwa w charytatywnej akcji promocji zdrowia i urody (Akademia Zdrowia i Urody)

BIOMED-CENTRUM uczestniczy w MTP w Poznaniu:

–  2006 r. Wystawca na Międzynarodowym Salonie Medycznym „SALMED 2006”
–  2008 r. Wystawca na Międzynarodowym Salonie Medycznym „SALMED 2008”

BIOMED-CENTRUM uczestniczy w XVI Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego w Łodzi:

–  2008 r. Wystawca na REHABILITACJA 2008
–  2009 r. Wystawca na REHABILITACJA 2009

System funkcjonowania firmy zapewnia, że zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej 93/42/ EEC z dnia 14 czerwca 1993 roku oraz ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 maj 2010 roku Polaryzator Biostymulacyjny BIO-V został zakwalifikowany, jako aktywny wyrób medyczny- klasy II a. Ocena zgodności prowadzona przy udziale Jednostki Notyfikowanej ELECTROTECHNIKAL TESTING INSTITTUTE- CZECH REPUBLIC. W oparciu o Deklarację zgodności producenta został oznaczony znakiem CE 1014.Z wielką przyjemnością informujemy naszych obecnych i potencjalnych klientów że Polaryzator Biostymulacyjny BIO-V przeszedł pozytywnie badania Podwójnej Ślepej Próby z randomizacją co świadczy o jego dużej skuteczności w terapiach leczniczych.

    Zarząd BIOMED-CENTRUM